Home > Forum Index > Технічний > Пропозиції

Post Author
Якщо маєте якісь побажання або пропозиції, щодо зміни, розширення або покращення функціоналу/дизайну цього порталу залишайте їх тут (2008-03-16 ...)

Вибачте, сталась якась помилка. Спробуйте пізніше.

Перевірте все гарно: профіль, швидке цитування у форумі, форма зворотнього зв`язку - нічого ж не працює! Мову змінює рандомайзом.. Видає дивні помилки.. Може, я можу чимось допомогти? (2008-03-16 ...)

на чому написаний сайт чи може використана якась CMS? є вихідні коди? (2008-03-17 ...)

Добрий день всім, я Мамалига Денис, а в профілі написали Мамлига.

Прошу виправити помилку в прізвищі.
Також у мене є кілька пропозицій стосовно конкурсу.
Тому через якийсь час я викладу тут своє бачення наступного конкурсу. в якому я нажаль не зможу прийняти участь...

Також дизайн сайту залишає бажати кращого...

половина об.єктів взагалі непрацює. (2008-03-17 ...)

Привіт всім!!!
Дякую за оперативне виловлення "жучків" в "двигуні" сайту.
Дійсно були проблеми, які ви назвали. Наразі вони вирішені або в процесі вирішення.
Стовосно "змінює мову рандомайзом" - тут Вам варто більш детальніше описати пролему, постарємось її вирішити. Можливо проблема була не у випадковій зміні мови, а в тому, що не всі елементи інтерфейсу були перекладені. Відома проблема i18n форм, але це проблема рівня фреймворку, який використаний для написанння функціоналу.
Дякую всім дописувачам за оперативність.
(2008-03-18 ...)

u_kyrylov_v написати:
на чому написаний сайт чи може використана якась CMS? є вихідні коди?

Сайт написаний з використанням пітонівського фреймворку django. Писався з нуля основний функціонал. Форум (можливо в майбутньому фотогалерея) - взяті готові.
Стосовно вихідних кодів - наразі вони не розповсюджуються відкрито (можливо в майбутньому за домовленістю із організацією замовником вони будуть відкриті) (2008-03-18 ...)

>Відома проблема i18n форм, але це проблема рівня фреймворку, який використаний для написанння функціоналу.

наскільки добре я знаю django, в ній ніколи не було подібних проблем із i18n (2008-03-19 ...)

u_kyrylov_v написав:

наскільки добре я знаю django, в ній ніколи не було подібних проблем із i18n

взагаліто проблема є, тобто наразі вона пропатчена в SVN-і
тікет
оскільки сервер рулить під Django 0.96.1, то поки-що ця проблема є. (2008-03-20 ...)

аа, просто я користуюсь svn-head, тоді ясно. (2008-03-21 ...)

Думаю було б доцільно додати у розділ редагування профілю більше мов програмування; не думаю що буде достатньо Assembler, Delfi та C++... А як же Visual Basic, технологія .NET, PHP?.. Також було б непогано додати DirectX, OpenGL. (2009-02-19 ...)

- You can't post new Topics
- You can't post new Posts
- You can't moderate this Topic